بخشنامهدسته‌بندی نشده

تصویب نامه هیات وزیران در خصوص واردات خودرو و موتور سیکلت

ورود خودرو و موتورسیکلت ورزشی به مناطق آزاد مجاز شد.

واردات خودرو و موتور سیکلت ورزشی در مناطق آزاد تجاری

بخشنامه جدید هیات وزیران در خصوص واردات خودرو و موتور سیکلت های ورزشی در مناطق آزاد به شرح زیر می باشد:
هیات وزیران در جلسه ۱۳۹۷/۱۱/۷ به پیشنهاد شماره ۹۷۲/۱۰/۳۸۹۸مورخ ۱۳۹۷/۸/۱۳ دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد تجاری – صنعتی و ویژه اقتصادی و به استناد بند (الف) ماده (۴) قانون چگونگی اداره مناطق آزاد تجاری – صنعتی جمهوری اسلامی ایران – مصوب ۱۳۷۲- و تبصره (۱) ماده (۱) قانون تشکیل و اداره مناطق ویژه اقتصادی جمهوری اسلامی ایران – مصوب ۱۳۸۴ – تصویب کرد:
  1. ورود خودرو و موتورسیکلت های مخصوص مسابقات ورزشی صرفا جهت تردد در محدوده پیست های مسابقات ورزشی و همچنین تجهیزات و دستگاه های مربوط صرفا جهت استفاده در محدوده منطقه ویژه اقتصادی زرندیه و مناطق آزاد تجاری – صنعتی دارای پروژه های مشابه با رعایت سایر مقررات مربوط مجاز می باشد.
  2. مصادیق و تعداد خودروها، موتورسیکلت ها، تجهیزات و دستگاه های مربوط توسط کارگروهی متشکل از نمایندگان وزارت صنعت، معدن و تجارت، سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری ، سازمان برنامه و بودجه کشور، گمرک جمهوری اسلامی ایران و دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد تجاری – صنعتی و ویژه اقتصادی تعیین خواهد شد.

 

                                                                        اسحاق جهانگیری
                                                                  معاون اول رییس جمهور

 


برای دیدن اصل نامه اینجا کلیک کنید.

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

یک نظر

  1. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
تماس بگیر!